Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Family Cup

Family Cup Do dnia turnieju wrześniowego rozgrywki mogą odbywać się w dowolnych terminach. Jeżeli data wrześniowe nie będzie aktualna rozgrywki będą sie odbywały na zasadach indywidualnych.
Należy skontaktować się z innym zespołem rodzinnym i uzgodnić termin gry. Niedozwolona jest gra w innych konfiguracjach niż rodzinnych po to, aby zdobyć punkty w klasyfikacji. Np. zespół rodzinny gra z dwoma lub jedną osobą znajomą.
Lista sugerowanych zespołów rodzinnych poniżej. Kontakt bezpośrednio lub przez recepcję klubu.

Lista potencjalnych zespołów rodzinnych:

Format

Stroke "best ball" netto ze średniego HCPu.
Każdy gra swoja piłką. Wybieramy lepszą "best ball" i gramy dalej aż do dołka.
Drużyny mogą decydować w dowolnym przypadku że oba uderzenia wykonuje ten sam zawodnik.
Drużyna może składac sie z jednej osoby grającej i drugiej nie posiadajacej umiętności. W tym przypadku zawodnik grający gra dwiema piłkami i jego łączny wynik się liczy.
Nie grający członek rodziny musi uczestniczyć przez całą rundę. Jeżeli zejdzie z pola z jakiegolwiek powodu drużyna zostaje zdyskwalifikowana.

Punktacja

0 - co jeden punkt dla każdej drużyny w górę aż do Igo miejsca (punktacja miesięczna), np. 10 startujących drużyn, ostatnia drużyna 1 pkt. Isza 10pktów itp.
Zwycięzcy w każdej kategorii (po podsumowaniu punktów z trzech turniejów) zostaną ogłoszeni na "Zakończeniu Sezonu Golfowego" w Listopadzie 2008.

TOP