Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

President's Cup 2013

President's Cup Już po raz piętnasty zorganizowaliśmy najbardziej prestiżowy i jeden z najstarszych turniejów golfowych w Polsce. Turniej o puchar Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego jest jednocześnie memoriałem Piotra Nurowskiego.

Do dwudniowych zawodów, które od pierwszej edycji organizujemy na polu golfowym FWG&CC, zgłosiło się ponad 80 zawodników. Jak zwykle turniejowi towarzyszyła ładna, słoneczna pogoda. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli goście honorowi: Pani Joanna Perłowska - córka Piotra Nurowskiego oraz Pan Adam Krzesiński - Sekretarz Generalny PKOl.

Zwycięzcą turnieju został Bill Carey, który pokonał Jana Musiolika oraz Cezarego Hermanowskiego.

W grupie handikapowej 9,5 - 18,4 zwyciężył Lee Sang Wong przed Adamem Szwedkiem oraz Ernestem Kirusa, natomiast w grupie 18,5 - 24,4 na najwyższym stopniu podium stanął Nguyen Van Bac przed Tomaszem Majszakiem i Tavim Nimrodem.

Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się tutaj.