Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Tavi Nimrod

Tavi Nimrod Most Powerful Poland
Tavi Nimrod, ur. w 1968 r. w Nowym Yorku w USA.

Z wykształcenia jest prawnikiem - należy do Izby Adwokackiej w NY oraz w Virginii. Ukończył Oxford, George Washington University National Law Center oraz Georgetown (USA).

Tavi Nimrod jest developerem, pełnił funkcję chairmana zarządu i głównego udziałowca Landmark LTD (notowany na giełdzie w Tel Avivie) operujący w USA, Rumunii, Rosji, Polsce oraz na Węgrzech.

Pojawił się w Warszawie w sezonie 2007, a przed rokiem 2013 przejął FWG.

Podczas minionych dwóch lat zarządzania FWG Tavi Nimrod wybudował światowej klasy największy w Polsce obiekt treningowy International Golf Academy, 9 dołkowe pole „Executive Golf Course”, dom klubowy oraz wyspę 18-go dołka, która zmieniła PAR pola na 72 i stała się swego rodzaju wizytówką First Warsaw.

W ciągu tego czasu podwoiła się liczba członków klubu, a dzięki wprowadzeniu „Ladies Encouragment Program” liczba kobiet należących do FWG się potroiła. Tavi Nimrod przywrócił do FWG wiele turniejów, między innymi PGA Polska Championship 2015, Mistrzostwa Klubowe PZG 2015, Ladies Masters, US Kids Series i inne.

W 2014 FWG zostało wybrane TOP 3 Golf Course in Easter Europe. Zmiany dokonane w ciągu ostatnich dwóch lat to tylko pierwszy krok w zaplanowanym przez Taviego Nimroda rozwoju FWG.

Prywatnie miłośnik sztuki, założyciel „Tavi Art Galley”, członek zarządu Tel Aviv Museum of Art oraz Kibbutz Dance company (znanej na świecie grupy tańca nowoczesnego). Od 2013 roku mieszka z żoną i trójka dzieci w Warszawie. Od dwóch lat zapalony golfista, HCP 18.

TOP