Polish Golf polska wersja
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
News Business Tournaments Ranking & Awards Partners Media

16. Turniej Golfa Eurobuild CEE


16. Turniej Golfa Eurobuild CEE

polish only

W dniu 23.06.2017 w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie pasjonaci rozgrywek golfowych skrzyżują swoje kije podczas 16. Turnieju Golfa Eurobuild CEE.

Jak każdego roku, organizatorzy mają również propozycję dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poczuć smaku tego ekscytującego sportu. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora będą mogli podjąć swoje pierwsze próby gry, a w przyszłym roku kto wie, może staną się czynnymi uczestnikami głównego turnieju. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i zdrową, sportową rywalizację.

Więcej informacji na temat turnieju oraz link do rejestracji znajduje się w linku poniżej: www.golf.eurobuildconferences.com

Wieczorem natomiast uczestnicy obydwu turniejów będą bawić się podczas uroczystej Gali wręczenia nagród w Restauracji Boathouse, podczas zwycięzcy uhonorowani zostaną statuetkami i nagrodami.

FORMAT TURNIEJU:

HCP 0-18 – Strokeplay NETTO
HCP 18,1 -36 – Stableford NETTO
Start w turnieju w trybie shotgun

Agenda

08:30 Rejestracja oraz śniadanie dla graczy
09:30 Odprawa uczestników i grupowe zdjęcie
10:00 Shot gun
12:30 Akademia Golfa
14:00 Lunch
20:00 Impreza wieczorna i wręczenie nagród zwycięzcom
Restauracja "Bouthouse" (ul. Wał Miedzeszyński 389A, Warszawa)

Impreza odbędzie się w rytmie rock’n’rolla. Organizatorzy zachęcają do uwzględnienia przy doborze garderoby akcentów nawiązujących do klimatu lat 50. i 60.

TOP