O programie.

Projekt polishgolf.pl obejmuje program promocji golfa w Polsce zarówno do Polaków jak i golfistów poza granicami w celu zachęcenia ich do odwiedzenia Polski jako miejsca w którym są piękne pola golfowe. Program został zapoczątkowany w 2007 roku i na tym etapie obejmuje serię programów golfowych oraz działania promocyjno – marketingowe planowane na każdy kolejny cały sezon golfowy.

polishgolf.pl to zarejestrowana nazwa, a program będzie się rozwijał w kierunkach sugerowanych przez naszych partnerów wspomagających finansowo wszystkie działania. Promocja na tym etapie jest skierowana do osób aktywnych, uprawiających golf rekreacyjnie.
Warunki promocji Firmy w oparciu o projekt Polish Golf zależne są od indywidualnych ustaleń oraz przeznaczonego na ten cel budżetu.

Projekt polishgolf.pl dzieli się na trzy odrębne pakiety:

 • Golf Business Challenge
 • Poland Trophy
 • polishgolf.pl Golf Tournaments
  oraz
 • reklama na stronie www.polishgolf.pl
 • reklama na stronie www.pgaawards.pl

Golf Business Challenge

Pakiet Golf Business Challenge to seria imprez golfowych skierowana do wybranych grup przedstawicieli biznesu.
Wszystkie eventy były organizowane przez ostatnie 9 lat i cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno w środowisku golfistów jak i mediów związanych z tą dyscypliną sportu.
Każda z imprez jest unikalna i dotyczy różnych grup przedstawicieli biznesu.
Uczestnicy to przede wszystkim dyrektorzy generalni, prezesi, członkowie zarządu dużych międzynarodowych firm, a także VIPy, znani aktorzy i sportowcy, przedstawiciele mediów, przedstawiciele biznesu, politycy.

W imprezach rywalizują ze sobą dwie drużyny – jedna reprezentuje Polskę, druga wybrany region świata.
Harmonogram imprez Golf Business Challenge jest następujący:

 • Polska – Skandynawia
 • Polska – Europa
 • Polska – Reszta Świata
 • Polska – Japonia
 • Polska – Korea

polishgolf.pl Golf Tournaments

polishgolf.pl Golf Tournaments to seria imprez golfowych obejmująca następujące turnieje:

 • „Warsaw International Golf Championship” – lipiec 2008 – około 150 uczestników
 • „President’s Cup” – wrzesień 2008 – około 500 uczestników
 • „Golf Season End” – turniej oraz impreza wieczorna – listopad 2008 – około 300 uczestników

President’s Cup

Międzynarodowy Turniej Golfowy „President’s Cup” to jedna z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce. Nominowany przez magazyn „Golf and Life”, otrzymał nagrodę w kategorii „Turniej Roku” przyznawaną przez Stowarzyszenie FWG&CC.

President’s Cup jest imprezą elitarną. Bierze w niej udział około pięćset uczestników – osobistości ze świata biznesu, sportu i polityki.

Termin: wrzesień 2008
Miejsce: First Warsaw Golf & Country Club Rajszew k/Warszawy

Poland Trophy

Poland Trophy to seria eventów golfowych dla członków klubów golfowych z całej Polski. Jest to zupełnie nowa idea promocji golfa w Polsce.

Wszystkie turnieje mają miejsce w klubach golfowych, gdzie członkowie i zaproszeni goście rywalizują w czterech kategoriach handicapowych z oddzielną klasyfikacją dla kobiet. Wszyscy uczestnicy otrzymują określoną ilość punktów, która zależy od zajętego miejsca w danym turnieju. Gromadząc punkty przez cały sezon mają szansę gry w turnieju finałowym, który odbywa się pod koniec roku.