Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Golf Media Poland

MGP to nieformalna organizacja stworzona wokół społecznego programu promocji aktywnego wypoczynku „SportujSię!”, skupiająca firmy i osoby reprezentujące świat mediów. MGP łączy ludzi zainteresowanych rekreacją na bazie golfa, rozwojem i promocją golfa w Polsce oraz promocją swoich firm w środowisku golfowym.
W 2006 roku zostały rozegrane pierwsze Golfowe Mistrzostwa Polski Mediów, w których uczestniczyły 34 drużyny - przedstawiciele mediów w pięciu podstawowych kategoriach: telewizja, radio, prasa, Internet i outdoor.
Duże zainteresowanie tą imprezą skłoniło nas do założenia nieformalnej grupy, która będzie prowadzić działania w trakcie całego sezonu. W przyszłości zakładamy powstanie klubu skupiającego miłośników golfa reprezentujących świat mediów. W zależności od zainteresowania oraz zdobytych od sponsorów funduszy planujemy regularne spotkania golfowe, naukę gry w golfa oraz na zakończenie sezonu, organizacją Mistrzostw Polski. Pragniemy również aby członkowie MGP rozwijali swoje umiejętności i poznawali możliwości jakie daje golf - nie tylko sportowe, ale również towarzyskie.
Członkowie MGP zapraszani będą na mecze golfowe o charakterze lokalnym – towarzyskie w ramach MGP, jak też mecze wyjazdowe. MGP współpracując z podobnymi organizacjami funkcjonującymi w Europie (między innymi Media Golf Austria) ułatwia nawiązanie kontaktów biznesowych i towarzyskich w ramach środowiska mediów. Chcemy aby mecze golfowe między reprezentantami europejskich klubów Media Golf nabrały charakteru cyklicznego i na stałe weszły do kalendarza imprez golfowych.
Po zakończeniu sezonu golfowego MGP Club zaprasza do udziału w spotkaniach towarzyskich i imprezach związanych z golfem, organizowanych w ramach programu "SportujSię!"MGP Club

Klub w swoim założeniu ma za zadanie skupiać miłośników i pasjonatów golfa, pozwolić na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz promocję golfa.
Członkowstwo w klubie jest bezpłatne. Członkowie klubu otrzymują kartę członkowską uprawniającą do wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez Grupę ABK, bezpłatnego serwisu fotograficznego, uczestnictwa w spotkaniach i wydarzeniach organizowanych w ramach autorskiego programu Sportuj Się!
Członkowie MGP Club mogą uczestniczyć w turniejach krajowych i międzynarodowych organizowanych w ramach Media Golf Poland.

Turnieje MGP

W ramach Media Golf Poland odbywają się coroczne Golfowe Mistrzostwa Polski Mediów, oraz mecze towarzyskie: zarówno o charakterze lokalnym, jak i międzynarodowym.
W trakcie sezonu golfowego odbywa się co najmniej jedno spotkanie międzynarodowe oraz jedno lokalne, rozgrywane w środowisku mediów. Oprócz tego zapraszamy do udziału w turniejach, gdzie ludzie mediów będą mogli skonfrontować swoje golfowe umiejętności z przedstawicielami świata biznesu i polityki.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Golfowych Mistrzostw Polski Mediów 2006 oraz Golf Media 2007.

TOP