Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Polska - Litwa 2010

Wizyta polskiej grupy golfistów na Litwie była wyjątkowo udana. Profesjonalnie przygotowane pola golfowe, piękna pogoda i przyjaźni ludzie przyczynili się do miłej atmosfery. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło również Wilno, piękne, tętniące życiem miasto pełne atrakcji i restauracji oferujących wyśmienite jedzenie.

Pierwszego dnia, po odegraniu hymnów narodowych przemówienia powitalne wygłosili: Ambasador Polski na Litwie Pan Janusz Skolimowski, Przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Prezes Polskiego Związku Golfa Pan Marek Michałowski. Rozegraliśmy mecz z „Capitals Golf Club”, podczas którego 35 członków klubu zmierzyło się z naszą grupą. Najlepszym zawodnikiem okazał się Bernard Wydra. Nazajutrz odwiedziliśmy nowe pole „The V Club” przy hotelu LeMeridien, należące do ładniejszych pól w Europie. Tym razem za najlepszych golfistów uznani zostali Hanna Muddemann oraz Janusz Kazberuk. Ostatniego dnia odbył się oficjalny mecz Polska – Litwa na polu „European Center Golf Club".

Podczas spotkania wyjątkowymi umiejętnościami wykazali się Bożena Michałowska oraz Edvardas Volskis. Kombinacja zdrowego ruchu i wyszukanej rozrywki intelektualnej to doskonała okazja do budowania sieci kontaktów prywatno-zawodowych.

Dostaliśmy kolejne zaproszenie na Litwę, które zostało jednogłośnie przyjęte przez całą grupę. Pan Janusz Kowalik, General Manager ARVAL, zaprosił Litwinów do odwiedzenia Warszawy i udziału w V edycji turnieju "ARVAL Golf Rally".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która znajduje się w galerii.

TOP