Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

ARVAL Golf Rally 2011

ARVAL Golf Rally organizowany jest już po raz szósty. W ciągu tych kilku lat turniej wyrobił sobie rozpoznawalną wśród golfistów oraz mediów markę. W 2009 roku turniej otrzymał drugi raz z rzędu nagrodę za I miejsce w konkursie „polishgolf.pl Awards” w kategorii Turniej Roku. W roku 2010 ARVAL Polska otrzymał nagrodę w kategorii Mecenas Golfa.

ARVAL Golf Rally jest świętem samochodów i motoryzacji, podczas którego spotykają się nie tylko golfiści, ale przede wszystkim miłośnicy pojazdów. W turnieju biorą udział znane osobistości zarówno z Polski, jak również z wielu innych krajów świata. Zaproszeni goście cieszą się renomą i prestiżem w środowisku golfistów, zrzeszającym głównie ludzi biznesu, polityki oraz świata kultury.

Tegoroczna edycja ARVAL Golf Rally 2011 tradycyjnie zapewni ekskluzywną rozrywkę i promocję na najwyższym poziomie!

Specjalnie na ten dzień przygotowany został dla golfistów i gości pokaz sztuczek golfowych prowadzony przez Geoffa Swain. Ten golfista jest uznawany za numer jeden na świecie w pokazach sztuczek i tricków golfowych.

Prowadzony z humorem pokaz jest atrakcją po całym dniu zmagań.

Geoff Swain wielokrotnie występował na różnego rodzaju imprezach golfowych, prowadził programy telewizyjne między innymi o golfie, występował w wielu międzynarodowych stacjach telewizyjnych, pisał również do magazynów golfowych. Jest wysoce wykwalifikowanym nauczycielem golfa oraz prawdziwym pasjonatem golfa, a jego innowacyjne techniki golfowe są w stanie zadziwić niejednego gracza.

Więcej informacji odnośnie Turnieju znajduje się na stronie arval.polishgolf.pl.

TOP