Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Zakończenie Sezonu Golfowego 2011

Wyjątkowo udana impreza odbyła się w warszawskiej Restauracji 99 (www.restaurant99.com) z okazji zakończenia sezonu golfowego 2011. Przybyło wielu gości którzy bawili się do białego rana grając w golfa oraz prowadząc rozmowy towarzyskie niekoniecznie na tematy golfowe.

Zwycięzcami w poszczególnych konkurencjach zostali:
Putting: Waldemar Kozak
Chipping: David Bailey
Backgammon: Paweł Konopiński

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru było wręczenie nagród w konkursie „polishgolf awards”. Niektórzy zwycięzcy to: Marek Sowa, Mariusz Czerkawski, Benek, Toya Golf & Country Club, Sierra Golf, Kraków Valley. Pełną listę nominowanych oraz zwycięzców można zobaczyć w zakładce polishgolf awards.

W imprezie uczestniczyli głównie warszawiacy mimo że we wielu konkurencjach zwycięzcami zostaly kluby z wielu miast polski. Wydaje się że środowisko golfowe jest wyjątkowo regionalne i woli bawić się we własnym sosie.

Imprezę zaszczyciło wielu znakomitych gości między innymi: Pan Marek Podstolski - Prezes Polskiego PGA, Pan Marek Michałowski – Presez PZG, Pan Jacek Socha – Wice Prezes PZG i wielu innych.

Pan Arkadiusz Muś otrzymał tytuł został „Najważniejszej Postaci w Polskim Golfie” z czego jest bardzo dumny i za naszym pośrednictwem dziękuje wszystkim którzy na niego głosowali. Naszym zdaniem zdecydowanie zasługuje na ten tytuł!

My już pracujemy nad imprezami golfowymi w 2012 roku i zapowiada się on bardo interesująco.

TOP