Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Oferta

Oferta i zakres usług jest przygotowywana wyłącznie na zlecenie klienta.

Prosimy o przesłanie szczegółowych wytycznych zawierających następujące podstawowe informacje: termin, miejsce, cel, ilość osób partycypujących, budżet, wynagrodzenie agencji. Oferta zostanie przygotowana w terminie 24 godzin od otrzymania wytycznych.

Program polishgolf.pl stanowi doskonałe narzędzie dla firm zainteresowanych budowaniem wizerunku oraz dotarciem do klientów, potencjalnych klientów, jak również powiązaniem firmy z tą atrakcyjną dyscypliną sportu. Zdobyte przez lata doświadczenie w organizacji działań komunikacji marketingowych nawiązujących do i wykorzystujących golf pozwala nam na dopasowanie poszczególnych projektów w celu maksymalizacji realizacji założonych celów na możliwie najwyższym poziomie.

W ramach oferty jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować mecze, turnieje golfowe, golfowe, wyjazdy polskie i zagraniczne, szkółkę, akademię, długofalowe programy. Zainteresowane firmy zapraszamy również do współpracy przy stałych wydarzeniach z wyrobioną marką własną, które realizujemy już od wielu lat.

Prowadzone działania uwzględniają narzędzia bezpośredniego dotarcia do grupy docelowej, jak i działania z zakresu komunikacji marketingowej. Od wielu lat współpracujemy z mediami branżowymi, instytucjami i osobami indywidualnymi związanymi z golfem, jak również bezpośrednio z polami golfowymi i ośrodkami związanymi z tą dyscypliną sportu w Polsce i za granicą.

TOP