Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Arval Golf Rally 2012ARVAL Golf Rally to corocznie organizowany festiwal łączący miłośników golfa i motoryzacji. Tegoroczna, siódma już edycja, to kontynuacja budowanej przez lata, doskonale rozpoznawalnej marki, zarówno pośród golfistów, grupy docelowej, do której kierowane jest wydarzenie, jak też mediów. W roku 2011 turniej zdobył już po raz trzeci pierwsze miejsce w kategorii Turniej Roku. Wcześniej firma ARVAL otrzymała także nagrodę w kategorii Mecenas Golfa.

ARVAL Golf Rally 2012 został rozegrany na początku czerwca. Udział w nim wzięło blisko stu golfistów, jak również osoby towarzyszące i pozostali goście, którzy jak co roku stanowią rokrocznie o wyjątkowości całej imprezy. Oprócz turnieju przygotowane zostały także atrakcje dodatkowe zarówno dla samych golfistów, jak też dla osób towarzyszących oraz Partnerów Turnieju. Nagrody na dołkach podczas całego Turnieju, konkursy "longest drive" i "closest to the hole", loterie oraz konkursy dla gości cieszyły się dużą popularnością wśród wszystkich uczestników dnia z golfem, a atrakcyjne nagrody w tych konkurencjach dodatkowo pobudzały do rywalizacji w przyjacielskiej atmosferze. ARVAL Golf Rally to święto samochodów, więc i w tym roku nie mogło zabraknąć konkursu "hole in one" z możliwością wygrania samochodu Renault Megane Coupe Cabrio.

W tym roku przeprowadzona została akademia golfa, w której mogli wziąć udział wszyscy goście wydarzenia. Oprócz tego dla golfistów przygotowana została profesjonalna analiza swingu "Check Your Swing", w którym swing każdego golfisty mógł zostać sprawdzony oraz nagrany przez PRO, a następnie poddany analizie w specjalnie zaprojektowanym programie komputerowym.

Turniej ARVAL Golf Rally rozgrywany jest w zespołach dwuosobowych według zasad „texas scramble”. Golfiści grają w systemie stable ford uwzględniającym 3/4 średniego handicapu dwóch zawodników w drużynie. Gracze podzieleni są na cztery grupy handicapowe, a trzy zwycięskie drużyny wyłaniane są w każdej z grup. W ARVAL Golf Rally 2012, który jest już 7-mą edycją tego prestiżowego turnieju, triumfowali Geraldo Biritos i Włodzimierz Soporek, grający w pierwszej grupie handicapowej.

Więcej informacji odnośnie turnieju i zwycięzców znajduje się na oficjalnej stronie arval.polishgolf.pl. Zdjęcia z wydarzenia zostały zamieszczone w galerii.

Partnerzy ARVAL Golf Rally 2012

Ford Polska, Euroservice Volvo, Dom Volvo, Renault, Big Autohandel Sp. z o.o. Olsztyn, Chylińscy, VW Idczak, VW Zasada, Audi Marszałek, 99 Rent, Shell, GlobalRentacar, Auto Viva-Audi.

TOP