Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Arval Golf Rally 2013


8 czerwca w klubie golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie odbyła się 8 edycja turnieju Arval Golf Rally, która przyciągnęła pasjonatów golfa oraz pięknych samochodów. Organizatorzy i uczestnicy turnieju już kolejny raz dowiedli, że golf to nie tylko sposób na swobodne nawiązywanie kontaktów biznesowych, ale przede wszystkim efektywne i aktywne spędzanie wolnego czasu w wyjątkowym towarzystwie.

Na terenie całego pola golfiści mogli podziwiać najnowsze modele samochodów klasy premium jak i segmentu flotowego. Ducha rywalizacji utrzymywały atrakcyjne nagrody, które sponsorzy ufundowali na każdym dołku w konkursach „longest drive” i „closest to the hole”. Wiele emocji dostarczyła nagroda „hole in one” na dołku nr 14, gdzie do zdobycia był najnowszy MINI Cooper Paceman. Samochód nie znalazł nowego właściciela, nie zabrakło jednak dodatkowych atrakcji w postaci innych konkursów, Akademii Golfa dla początkujących oraz wymarzonej pogody, która sprzyjała uczestnikom podczas całego turnieju.

W tegorocznej edycji turnieju tryumfowali Wojciech Koperski, Prezes Iliria Polska oraz Philippe Metras, Prezes RCI Banque/Renault, grający w pierwszej grupie handicapowej. Organizatorzy nagrodzili także 3 pierwsze pary w wszystkich grupach HCP. Każdy gracz otrzymał pamiątkowy medal i upominki od partnerów. Firma Arval Service Lease Polska jako organizator turnieju, pragnie serdecznie podziękować wszystkim partnerom turnieju za wsparcie przy tego niezwykłego wydarzenia.

Impreza przebiegła w niezwykle towarzyskiej i sympatycznej atmosferze. Turniej Arval Golf Rally od lat pokazuje, że golf jest sportem, który zapewnia wszystkim doskonałą rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednym z atutów imprezy, który podkreślają co roku jej uczestnicy to wyjątkowy klimat, panujący podczas całego wydarzenia.

Więcej informacji o turnieju Arval Golf Rally oraz relacja zdjęciowa na stronie www.arval.polishgolf.pl.

Partner Główny:

Ford Polska

Partnerzy:

99 Rent, Audi Marszałek, Bemo Motors, BIG Auto, Euroservice, Grupa Krotoski - Cichy, PGA Polska, Porsche Inter Auto Polska, Renault Polska, Shell, VW CHYLIŃSCY

Patroni medialni:

BiznesPolska.pl, EKSKLUZYWNE.NET, GOLF & LIFE, GolfAM.pl, Polish Market, Polishgolf.pl, Świat Elit, The Warsaw Insider, The Warsaw Voice, TTG CE Dziennik Turystyczny, www.pr-controlled.com, www.zyciewluksusie.pl

Arval Polska

Arval Polska powstał w 1999 roku. Początkowo firmę tworzyło tylko kilka osób, które swoją wytężoną pracą przyczyniły się do pierwszych sukcesów. I tak, na początku 2000 roku, Arval Polska podpisał pierwszy duży kontrakt na wynajem kilkuset samochodów. Potem przyszły kolejne osiągnięcia. Będąc pionierem w dziedzinie leasingu operacyjnego i zarządzania flotą przez lata współtworzyliśmy ten rynek. Dlatego obiektywnie można nas nazwać ekspertami w swojej dziedzinie.

Arval France i Grupa

Arval Service Lease powstał w 1989 roku we Francji. Szybki rozwój spółki umożliwił ekspansję na kolejne kraje, nie tylko europejskie. Arval rozwijał się zarówno poprzez otwieranie nowych oddziałów jak i przez przejmowanie istniejących firm. Na przestrzeni ponad 18 lat Arval założył swoje filie w 25 krajach (Austria, Belgia, Brazylia, Chiny, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Luksemburg, Maroko, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Turcja, Węgry, Włochy, Wielka Brytania) oraz podjął partnerską współpracę z firmami z 14 kolejnych państw.

By dowiedzieć się więcej na temat Grupy Arval wystarczy odwiedzić strony www.arval.pl lub www.arval.com.

TOP