Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Pilsner Urquell OPEN Championship 2013

Piotr Batogowski, Grzegorz Ramos oraz Aleksandra Borowska zwycięzcami Pilsner Urquell Open Championship 2013, w którym nagrodą główną jest wyjazd na The Open Championship w charakterze gościa specjalnego.
Pilsner Urquell Open Championship
Pilsner Urquell jako oficjalny sponsor British Open Championship, najstarszego profesjonalnego turnieju golfowego świata, postanowił ponownie zaprosić trzech najlepszych golfistów z Polski do obejrzenia tego historycznego wydarzenia. Turnieje kwalifikacyjne rozgrywane są w kilkunastu klubach golfowych na terenie całej Polski.

Turniej finałowy, w którym startowali zwycięzcy eliminacji w trzech kategoriach handikapowych odbył się 29 czerwca 2013 roku na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie pod Warszawą. Zwycięzcami tegorocznej edycji Pilsner Urquell Open Championship zostali Piotr Batogowski, Grzegorz Ramos oraz Aleksandra Borowska. W ramach głównej nagrody uczestniczyli w turnieju golfowym The Open Championship, który rozgrywany był w Muirfield, w Szkocji. Jako specjalni goście VIP będą mieli szansę mogli oglądać najlepszych golfistów świata. Zarówno obecni, jak też ubiegłoroczni zwycięzcy Mariusz Czerkawski, Paweł Purwin i Marcin Zięba uznali, że było to niezapomniane przeżycie.

Pierwsza edycja Pilsner Urquell OPEN Championship została wybrana przez polskich golfistów turniejem roku w plebiscycie Polishgolf Awards, organizowanym przez portal Polishgolf.pl.

Lista finalistów oraz szczegółowe informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie www.puopen.polishgolf.pl.

Zdjęcia z turnieju finałowego oraz z turniejów kwalifikacyjnych dostępne są na naszym profilu na Facebooku.

Sponsor rozgrywek:

Pilsner Urquell / Kompania Piwowarska SA


Organizator:

ABK Sport

agencja marketing sportowego

TOP