Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Voice Caddie

Voice Caddie VC200 to więcej niż dalmierz.

Voice Caddie jest pierwszym na świecie systemem GPS dla golfistów, którzy mierzy odległość do dołka i komunikuje się z graczem dźwiękowo, w sposób natychmiastowy informując o odległości do centrum greenu lub długości konkretnego uderzenia.


Voice Caddie to bardzo małe i lekkie urządzenie (24g), które można łatwo nosić przypięte do czapki lub paska. Od konkurencji odróżnia się poprzez jego komunikację głosową i łatwością użytkowania z wykorzystaniem tylko jednego przycisku 'one touch'.

Wystarczy go włączyć i już jesteś gotowy rozpocząć grę! Urządzenie automatycznie rozpoznaje pole golfowe na którym jesteś - bez łączenia się z Internetem, bez opłat abonamentowych, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

Urządzenie dostarczane jest w komplecie z akumulatorem zapewniającym do 9 godzin ciągłej pracy po jednym ładowaniu. Jest to również jeden z najlżejszych i najmniejszych dalmierzy GPS.

Pakiet zawiera: kabel USB, instrukcja obsługi i Twoje urządzenie Voice Caddie VC200. Wszystko w eleganckim pudełku.
  • Głosowa informacja o dystansie do dołka.
  • Automatyczne rozpoznawanie pola golfowego i dołka, pomiar odległości uderzenia.
  • Unikalna funkcja tempa swingu dla utrzymania jego poprawnego rytmu.
  • Wybór spośród 7 różnych języków mówionych (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, japoński, chiński, koreański).
  • Ponad 22 000 pół golfowych z całego świata.
  • Możliwość przyczepienia na czapkę lub pasek (urządzenie 'hands free'), regulacja głośności, prosty i łatwy w użyciu.
  • Dostępny w dwóch kolorach: biały lub czarny.
Pyt.: Jak mogę pobrać inne pola golfowe?
Odp.: Podłącz Voice Caddie do komputera i użyj VC Menedżer by wybrać interesujące Cię pole.

Pyt.: Jak dokładny jest Voice Caddie?
Odp.: Voice Caddie w większości warunków, podobnie jak większość innych urządzeń opartych na systemie GPS wykonuje pomiary z dokładnością do 3 metrów. Jednak Voice Caddie oblicza odległość do centrum greenu, zaleca się przy uderzeniu wzięcie pod uwagę kształtu greenu i lokalizację dołka.

Pyt.: Jak długo działa bateria?
Odp.: Zazwyczaj bateria będzie działać do 9 godzin przy pełnym naładowaniu akumulatora. Jednak wartość ta może się zmniejszyć w przypadku obszarów ze słabym sygnałem GPS.

Pyt.: Jaki jest najlepszy sposób umocowania Voice Caddie?
Odp.: Zaleca się przypiąć go na czapce lub daszku dla najlepszego możliwego odbioru sygnału GPS, jednak dołączenie do paska jest również dobrym rozwiązaniem.

Lista pól golfowych w Polsce obsługiwanych przez Voice Caddie: http://voicecaddie.com/bbs/board.php?sca=Poland&bo_table=course_list.

Więcej informacji oraz pełna lista pól golfowych: www.voicecaddie.com.

Urządzenie jest dystrybuowane w Polsce przez ABK Grupa. Więcej informacji oraz możliwość zamówienia urządzenia VC200 na stronie www.voicecaddie.polishgolf.pl.

W przypadku zainteresowania zapraszamy także do kontaktu:

telefon: 22 401 22 16
e-mail: voicecaddie@polishgolf.pl

TOP