Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

William Siwek

William Siwek Most Powerful Poland Najbardziej prominentny właściciel pola golfowego w Polsce - Postołowo Golf Club k. Gdańska, przy którym działa “Gdańsk Golf & Country Club” .

Jedyny z oryginalnych właścicieli pierwszych pól golfowych (Warszawa i Międzyzdroje), który nie tylko przetrwał trudne czasy lecz ciągle udoskonala i rozwija swoje pole golfowe.

Plany na rozbudowę infrastruktury wokół pola są imponujące: czterogwiazdkowy hotel, SPA, klub sportowy, ośrodek mieszkalny z 700 apartamentami i domami jednorodzinnymi i dużo, dużo więcej.

Wiliam Siwek jest nie tylko zapalonym golfistą, HCP 12, lecz również wytrawnym biznesmenem i osobą pełna energii, którą wkłada w rozwój swojego pola golfowego i polskiego golfa. Można śmiało powiedzieć, że bez niego polski golf nie rozwinął by się do tego poziomu na którym jest teraz. Ma swoje zdecydowane zdanie, które nie zawsze jest przychylnie odbierane w środowisku, lecz jego wytrwałość i upór stawiają go w gronie liderów w rozwoju polskiego golfa.

Pole golfowe w Postołowie należy nie tylko do najpiękniejszych w Polsce lecz jest również klasyfikowane jako jedno ze 100 najlepszych pól golfowych w Europie Kontynentalnej.

W okresie letnim odwiedzane przez liczne grono golfowych entuzjastów nie tylko z Polski lecz również ze Skandynawii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.


Wywiad Polish Golf z Williamem Siwkiem [maj 2020]: czytaj >>>

Wywiad TVP z Williamem Siwkiem [listopad 2014]: oglądaj >>>

Wywiad Polish Golf z Williamem Siwkiem [styczeń 2014]: czytaj >>>

Wywiad Discovery Poland [kwiecień 2009]: czytaj >>>

TOP