Polish Golf polska wersja
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
News Business Tournaments Ranking & Awards Partners Media

Duncan Geoghegan

Duncan Geoghegan
MIEJSCE URODZENIA: Irlandia, 08/12/82

PRZESZEDŁ NA ZWODOSTWO: 2008

KWALIFIKACJE: Pełne kwalifikacje Golf Professional

WYKSZTAŁCENIE: Studia na College of Speech and Drama w Dublinie

NAJLEPSZA RUNDA JAKO PRO: 68 Lisia Polana 2010

OSIĄGNIĘCIA W GOLFIE: Zwycięstwo w East of Ireland do lat 18 w Baltray Co Louth.
Członek Ireland Development Squad
Finalista Barton Cup 2004
Zwycięzca PGA Cup Pro Am 2007
Finalista Match Play 2008, Modry Las

NAJLEPSZY MOMENT W KARIERZE TRENERSKIEJ: trenowanie byłej hokeistki cierpiącej na poważną chorobę. Pokochała ona golf na tyle, że miało to widoczny pozytywny wpływ na jej ogólny stan. Przekonałem się jak wiele golf może uczynić dobrego. Jest to sport który może uprawiać każdy, bez względu na wiek i sprawność.

TRENERSKA FILOZOFIA: Ważne jest dla mnie, aby ciągle się rozwijać i wydobywać to co najlepsze z moich studentów. Staram się aby dowiedzieć jaki jest cel osoby, która przychodzi na lekcje golfa i robię wszystko by gra dawała jej radość. Lubię zaczynać pracę z nowym studentem na greenie, zamiast tradycyjnie od tee. Myślę, że to pozwala na odpowiednie przygotowanie do gry na polu i daje poczucie pewności przy różnych typach uderzeń równocześnie skupiając się na krótkiej grze.

ZAINTERESOWANIA: Jestem fanem Arsenalu. Namiętnie oglądam piłkę nożną I gram kiedy tylko mogę. Z powodu mojego ojca jestem także zagorzałym fanem rugby. W moim domu w Irlandii trzymamy konie, więc kiedy tam jestem lubię się nimi zajmować. Wieczorami partia pokera ze znajomymi pozwala mi zapomnieć na chwilę o golfie.

TOP