Polish Golf polska wersja
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
News Business Tournaments Ranking & Awards Partners Media

Brian Messing

Brian Messing
MIEJSCE URODZENIA: Los Angeles, Kalifornia

PRZESZEDŁ NA ZAWODOSTWO: 2007

KWALIFIKACJE: W pełni wykwalifikowany Trener PGA. Dyplomowany Trener Fitness TPI - Titleist Performance Institute

WYKSZTAŁCENIE: Dyplom Magistra Scenopisarstwa Filmowego (University of California Los Angeles). Dyplom Licencjata w dziedzinie Nauk Humanistycznych - Filologia Angielska (University of Colorado, Boulder)

NAJLEPSZA RUNDA JAKO PRO: 67 (-5) w turnieju Game Championship w 2012 roku na polu Kapalua Bay Course (Maui, Hawaje), 69 (-3) w turnieju Polish Open w 2008 roku, na polu Rosa Private Golf Club (Konopiska, k. Częstochowy

OSIĄGNIĘCIA W GOLFIE:
  • 2013 Zdobycie dyplomu trenera Titleist Performance Institute – 1 z 3 w pełni wykwalifikowanych Pro w Polsce, którzy zdobyli ten dyplom
  • 2012 Najlepszy wynik - 29 uderzeń na pierwszych 9 dołkach na polu Kapalua Bay Course (Maui, Hawaje)
  • 2012 6-te miejsce wśród Profesjonalnych Golfistów w Polsce w klasyfikacji generalnej Order ofMerit PGA Pro Tour
  • 2011 Zdobycie statusu w pełni wykwalifikowanego Trenera PGA
  • 2008 Zwycięstwo w turnieju PGA CUP Pro-Am Rosa Private Golf Course
  • 2008 Head Pro na polu First Warsaw Golf and Country Club w Rajszewie
NAJLEPSZY MOMENT W KARIERZE TRENERSKIEJ: Najlepszymi momentami są dla mnie wszystkie te, w których mogę odczuć, że pozytywnie wpływam na życie ludzi, poprzez doskonalenie ich gry w golfa oraz mobilizację do aktywności fizycznej.

TRENERSKA FILOZOFIA: Wierzę, że dobre fundamenty, takie jak prawidłowy chwyt, postawa, stabilność oraz koordynacja są istotą udanego swingu. Golf jest grą na punkty,wktórej większość uderzeń rozgrywa się w obrębie 100 metrów, więc przygotuj się, że poza analizą swingu będziemy pracować nad poprawą krótkiej gry (pitchowaniem, chippowaniem oraz puttowaniem). Co więcej, nie zapominam że golf jest grą, a gry mają na celu zabawęi dostarczanie przyjemości. Lekcje mogę prowadzić w języku, angielskim, polskim lub francuskim, a także hiszpańskim.

ZAINTERESOWANIA: Kiedy nie jestem na polu, w wolnych chwilach piszę scenariusze do filmów i telewizji. Ostatnio udało mi się sprzedać odcinek pilotowy, stacji Showtime Network. Obecnie pracuję nad serialem, który łączy golf i podróżowanie po Bliskim Wschodzie. Przede wszystkim jednak, uważam że teraz jest najlepszy dla mnie czas, aby uczyć i grać w golfa w Polsce, dlatego czekam na Ciebie w Golf Parks Poland w Wilanowie.

TOP