Polish Golf polska wersja
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
News Business Tournaments Ranking & Awards Partners Media

Krzysztof Gradecki

Krzysztof Gradecki Most Powerful Poland Rodzina Gradeckich z Wrocławia jest prawdopodobnie najbardziej znana pośród golfistów w Polsce. W początkach lat 90tych Krzysztof wyróżniał się tym, że przyjeżdżał na kilkudniowe turnieje w Warszawie, Postołowie czy Międzyzdrojach samochodem kempingowym w którym mieszkał podczas turnieju. Zarówno żona Marzena, córka oraz syn są w czołówce polskich golfistów.

Właściciel Pola Golfowego Gradi Golf Club w Brzeżnie k. Wrocławia z pięknym zabytkowym, odrestaurowanym w każdym detalu pałacykiem. Osoba najbardziej wpływowa w Polskim golfie w rankingu „polishgof awards 2012”. Twórca Eko Holding SA, jednej z największych sieci supermarketów w Polsce z tysiącem sklepów (ok. 270 sklepów sieci Eko, 600 placówek opartych na franchisingu Rabat oraz 130 drogerii Jasmin).

Był nauczycielem, ale na przełomie lat 80. i 90. odszedł ze szkoły, by z żoną Marzeną zająć się handlem. Klasyfikowany w rankingu najbogatszych Wprost. W 2010 r. Krzysztof Gradecki został jednym z laureatów konkursu Przedsiębiorca Roku. Wraz z żoną Marzeną stanowią znakomity tandem biznesowo-golfowy.

TOP