Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

ARVAL Golf Rally 2014

Audi A3 Cabriolet, Mercedes-Benz GLA oraz Seat Ibiza Cupra stanowiły aż trzy nagrody Hole in One w 9. edycji turnieju Arval Golf Rally 2014.
ARVAL Golf Rally to święto motoryzacji, podczas którego biznes spotyka się z golfem w motoryzacyjnej otoczce. Coroczny sukces wydarzenie zawdzięcza zaangażowaniu Partnerów motoryzacyjnych, dzięki którym wszystkie dołki golfowe zostały udekorowane wspaniałymi samochodami i nagrodami w postaci samochodów na weekend lub na tydzień, a samych graczy witała istna aleja prezentująca poszczególne marki pojazdów. W tym roku ARVAL Golf Rally łączy i celebruje również piętnastolecie obecności firmy ARVAL w Polsce.

W tegorocznej edycji udało się zapewnić aż trzy nagrody w postaci samochodów na własność we wzbudzających wiele emocji konkursach Hole in One: Audi A3 Cabriolet ufundowany przez Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp. k., Mercedes-Benz GLA ufundowany przez MB Motors Sp. z o.o. oraz Seat Ibiza Cupra ufundowany przez Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Tak duża ilość nagród Hole in One jest ewenementem w skali międzynarodowej, tym samym ARVAL Golf Rally staje się najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem golfowym w Polsce. Partnerem głównym wydarzenia był po raz kolejny Ford Polska Sp. z o.o.

W opinii uczestników, po raz kolejny turniej odniósł ogromny sukces, na trwale wpisując się na mapie golfowej Polski jako jeden z największych i najbardziej atrakcyjnych turniejów golfowych. Niewątpliwie jest to unikalne wydarzenie, które co roku utrzymuje wysoką formę i za każdym razem stara się podnieść poprzeczkę coraz wyżej, zapewniając uczestnikom wyjątkowy dzień pełen wrażeń i atrakcji.

Więcej informacji o turnieju Arval Golf Rally na stronie www.arval.polishgolf.pl. Galeria zdjęć znajduje się na naszym profilu na Facebooku.

Partner Główny:


Ford


Partnerzy:

99RENT Bawaria Motors
Edmark Auto Jeep
Lancia Krotoski-Cichy
Hyundai Kia
MB Motors General Motors Poland
PGA Polska
Premio Renault Polska
RENAULT RETAIL GROUP Volkswagen Group Polska
Bohemia Motors Sp. z o.o.
Szewczyk Auto Toyota Bońkowscy
Ursyn Car Dom Volvo

TOP