Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Co trzeci wygrywa

13 czerwca zakończył się dwudniowy Turniej Golfowy o Brylant A&A. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu golfistów. Najlepszy wynik uzyskał Adrian Jędrzejewski (133 uderzenia) i jest to juz drugie zwycięstwo tego młodego zawodnika w historii turnieju. Drugi był Jakub Tamborek (136) a trzeci Rafał Osiński (144).

Największym wydarzeniem 13 edycji były aż dwa hole in one. Na Turnieju o Brylant nagrodą za trafienie do dołka w jednym uderzeniu są pierścionki z brylantem na każdym z 9 dołków. W tym roku hole in one uzyskali Tomasz Treliński i Robert Buzek. Obaj panowie odebrali już swoją wygraną.

Rywalizacja toczyła się jednak nie tylko o brylanty. Pula nagród w tym roku była wyjątkowo wysoka. Organizatorom Turnieju Golfowego o Brylant A&A bardzo zależało, żeby każdy uczestnik zawodów wyjechał z Arkadii zadowolony. Dlatego nagrody rozpisano aż w 5 kategoriach, co dało w sumie 15 zwycięzców. Krótko mówiąc 30 % graczy to laureaci 13 edycji Turnieju Golfowego o Brylant A&A.

Rywalizacja sportowa zakończyła się wielkim plenerowym piknikiem, którego specjalną gwiazdą była legenda polskiego rocka Urszula. Dla licznie zgromadzonych gości wystąpiły również tancerki Agencji Artystycznej Show Time, tancerze z Black Lips Pole Dance Studio. Pokazy taneczne przygotowane były w stylu dworskiego menueta.

Dwie unikatowe kolekcje zaprezentowała Elżbieta Feder Fashion Designer. Jedna z nich inspirowana była golfem, druga ogrodem różanym i oba wpisały się doskonale w atmosferę pola golfowego. Ciekawy występ wokalny Karoliny Królak towarzyszył korowodowi laureatek konkursu na najpiękniejszy kapelusz turnieju.

Na koniec goście mięli okazję zobaczyć walki rycerskie w wykonaniu Rycerstwa Ziemi Zgierskiej oraz posłuchać półfinalisty programu Must be the music Krystiana Elvisa Maliszewskiego.

14 edycja już za rok!

Zapraszam do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia dostępnej na: Facebooku.

TOP