Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

X. edycja PGA - Polish Golf Awards 2016

POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW X EDYCJI PLEBISCYTU GOLFOWEGO PGA - POLISH GOLF AWARDS.


PGA - Polish Golf Awards


Organizowany od 10 lat plebiscyt PGA - Polish Golf Awards niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku golfowym. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, mające na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków golfowych, które wyróżniają się na rodzimej scenie golfowej.

Zakończona edycja 2016 obejmowała 21 kategorii, w których nagrodzone zostały zarówno najbardziej wpływowe osoby, innowatorzy, trenerzy, jak też indywidualni golfiści seniorzy i juniorzy, wydarzenia oraz ośrodki i pola golfowe w kilku osobnych kategoriach. Oficjalne wyniki oraz wyróżnienia zostały ogłoszone podczas zorganizowanego na początku marca spotkania środowiska golfowego w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria, będącym partnerem wydarzenia.

W plebiscycie, spośród zgłoszonych kandydatów, wybierana jest w głosowaniu internetowym krótka lista nominowanych do finału. Jury, składające się ze ściśle wyselekcjonowanych osób zapewniających najwyższy standard, rzetelność oraz bezstronność plebiscytu, wybiera zwycięzców, którzy prezentowani są co roku podczas prestiżowego wydarzenia. Jurorzy stanowią również ciało doradcze plebiscytu, sugerując usprawnienia, zmiany i ulepszenia.

W tegorocznej edycji wyróżnienia m.in. dla Elżbiety Panas (Najlepsza golfistka), Adriana Meronka (kategoria Open), Williama Siwka (Most powerful) czy Nimroda Tavi – First Warsaw Golf (Najlepsze pole golfowe) wręczali przedstawiciele Jury: Wojciech Pijanowski, Andrzej Strzelecki, Timothy Corcoran oraz GM hotelu Philippe Godart. Pełna lista nagrodzonych oraz galeria zdjęciowa z wydarzenia dostępne są na oficjalnej stronie plebiscytu: www.pgaawards.pl.

Plebiscyt PGA - Polish Golf Awards organizowany jest przez agencję marketingu sportowego ABK Sport, która z powodzeniem od 15 lat prowadzi program Polish Golf. Obejmuje on organizację wydarzeń, promocję zawodników i ośrodków golfowych, jak również prowadzenie indywidualnych działań i programów marketingowych oraz PR bazujących na golfie dla firm i klientów. ABK Sport zajmuje się również szeroko rozumianym marketingiem sportowym bazującym na innych dyscyplinach sportowych.

Więcej informacji na www.pgaawards.pl, galeria zdjęć z wydarzenia na naszym profliu na Facebooku

Organizator: ABK Sport - agencja marketing sportowego www.abksport.pl, Polish Golf www.polishgolf.pl
Partner: Sofitel Warsaw Victoria

TOP