Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

FRANCE - EUROPE WARSAW GOLF CUP


WARSAW GOLF CUP

WARSAW GOLF CUP Zespół Francji, pod przewodnictwem kapitana Ambasadora Francji Pierre Levy nie dał szans drużynie Europy, której kapitanem był Timothy Corcoran (Irlandia), wygrywając wynikiem 258:221.

W bardzo przyjemnej, towarzyskiej atmosferze i przy sprzyjającej pogodzie odbył się kolejny mecz golfowy Warsaw Cup: France – Europe 2017 na polu First Warsaw Golf, w którym drużyna golfistów francuskich zmierzyła się z drużyną golfistów z pozostałych krajów europejskich. Tradycja tych spotkań jest kontynuowana od wczesnych lat 90-tych, a tegoroczne wydarzenie pod nazwą CCIFP Cup 2017 France – Europe rozegrane zostało o puchar Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Golfiści, biorący udział w organizowanych od lat zawodach, stanowią ekskluzywną grupę osób ze świata biznesu, polityki i sportu, a rozgrywane mecze stanowią okazję do spotkania w towarzystwie dzięki wspólnemu tematowi zainteresowań jakim jest golf. Po części golfowej, uczestnicy wraz z rodzinami wzięli udział w uroczystej kolacji połączonej z wręczeniem nagród, zorganizowanej w rezydencji Ambasadora Francji Jego Ekscelencji Pana Pierre Levy.

Głównym partnerem wydarzenia była Francusko-Polska Izba Gospodarcza, a nagrody ufundowała firma Marie Brizard Wine & Spirits Polska.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: : www.facebook.com/pg/polishgolf/photos/?tab=album&album_id=1801659216535053.

TOP