Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

Oferta

Polish Golf jest programem marketingowym, który obejmuje stałą komunikację oraz serię wydarzeń golfowych do polskich i zagranicznych pasjonatów golfa, zarówno amatorów jak i profesjonalnych graczy. Poprzez udział w projekcie proponujemy długoterminową kampanię bezpośredniej komunikacji, której celem jest budowanie wizerunku firmy poprzez powiązanie z atrakcyjnym tematem zainteresowań, jakim jest golf. Polish Golf od kilkunastu lat buduje swoją swoją markę w środowisku, stając się wiarygodnym narzędziem marketingowym, skupiającym osoby zaangażowane w prowadzone działania.

Projekt i portal Polish Golf oraz PGA zapewniają dotarcie z informacją o oferowanych usługach i/lub produktach. Współpraca obejmuje także długofalowe budowanie pozytywnego wizerunku i prestiżu marki przy użyciu wspólnego ośrodka zainteresowania jakim jest golf i projekt Polish Golf. PGA - Polish Golf Awards daje dodatkową szansę na komunikację oraz możliwość włączenia w organizowane oficjalne wręczenie nagród.

Włączenie się w projekt to długoterminowa kampania bezpośredniej komunikacji oraz kampania informacyjna w mediach, której celem jest budowanie wizerunku firmy poprzez powiązanie z atrakcyjnym tematem zainteresowań.

Pozostajemy otwarci na wszelkie zapytania dotyczące włączenia się do programu, organizację wydarzeń golfowych, pikników dla rodzin oraz organizację indywidualnych działań związanych z golfem. Zapraszamy do kontaktu: dane kontaktowe.

TOP