Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

PGA - Polish Golf Awards 2016


PGA - Polish Golf Awards 2016
Organizowany od 10 lat plebiscyt PGA - Polish Golf Awards niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku golfowym. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, mające na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków golfowych, które wyróżniają się na rodzimej scenie golfowej.

Zakończona edycja 2016 obejmowała 21 kategorii, w których nagrodzone zostały zarówno najbardziej wpływowe osoby, innowatorzy, trenerzy, jak też indywidualni golfiści seniorzy i juniorzy, wydarzenia oraz ośrodki i pola golfowe w kilku osobnych kategoriach. Oficjalne wyniki oraz wyróżnienia zostały ogłoszone podczas zorganizowanego na początku marca spotkania środowiska golfowego w warszawskim hotelu Sofitel Warsaw Victoria, będącym partnerem wydarzenia.

W plebiscycie, spośród zgłoszonych kandydatów, wybierana jest w głosowaniu internetowym krótka lista nominowanych do finału. Jury, składające się ze ściśle wyselekcjonowanych osób zapewniających najwyższy standard, rzetelność oraz bezstronność plebiscytu, wybiera zwycięzców, którzy prezentowani są co roku podczas prestiżowego wydarzenia. Jurorzy stanowią również ciało doradcze plebiscytu, sugerując usprawnienia, zmiany i ulepszenia.

W X edycji wyróżnienia m.in. dla Elżbiety Panas (Najlepsza golfistka), Adriana Meronka (kategoria Open), Williama Siwka (Most powerful) czy Nimroda Tavi - First Warsaw Golf (Najlepsze pole golfowe) wręczali przedstawiciele Jury: Wojciech Pijanowski, Andrzej Strzelecki, Timothy Corcoran oraz GM hotelu Philippe Godart. Relacja zdjęciowa znajduje się na naszym profilu na Facebooku.

Wyniki zakończonej edycji znajdują się na stronie www.pgaawards.pl. Zapraszamy również na prezentację zwycięzców 10. edycji plebiscytu PGA - Polish Golf Awards 2016: www.pgaawards.pl/prezentacje-2016.html.

TOP