Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

PGA - POLISH GOLF AWARDS 2017

Podsumowanie golfowego sezonu 2017: Adrian Meronk, Golf Channel oraz Ambasador Francji zwycięzcami w swoich kategoriach.


Odbyła się już XI edycja PGA – Polish Golf Awards, jedynego w Polsce plebiscytu, nagradzającego osoby indywidualne, instytucje oraz pola i ośrodki, które wyróżniają się na polskiej scenie golfowej.

W XI edycji dokonano 144 zgłoszeń w 19 kategoriach. W trakcie trwania plebiscytu, internauci oddali blisko 40 000 głosów, a dzienna liczba głosów przekraczała 1,5 tys. Spośród zgłoszeń wyłonionych w głosowaniu internautów, w drugim etapie głosowania wybrano zwycięzców w edycji 2017. Jury plebiscytu, na które składają się autorytety w świecie golfowo-biznesowym, zapewniające najwyższy standard konkursu, nagrodziło zarówno najbardziej wpływowe osoby, innowatorów golfowych, trenerów i golfistów, jak też wydarzenia, instytucje oraz ośrodki i pola golfowe.

Nagrodzeni zostali m.in. Adrian Meronk w kategorii OPEN, przechodzący na zawodowstwo Mateusz Gradecki, który w minionym roku nominowany był jeszcze w kategorii mid-amatorzy: Golfista Roku, Elżbieta Panas - Golfistka Roku, Ambasador Francji Pierre Levy - Kapitan Roku drużyny Francji w meczu CCIFP Cup 2017 France - Europe, Golf Channel w kategorii Innowatorzy Roku, Arkadiusz Muś - Najbardziej wpływowa osoba oraz Postołowo Golf Club, Najlepsze pole golowe.

Pełne wyniki na: www.pgaawards.pl/2017.html. Relacja zdjęciowa znajduje na naszym profilu na Facebooku.

TOP