Polish Golf english version
polishgolf.pl facebook polishgolf.pl linkedin
Aktualności Biznes Turnieje Ranking & Awards Partnerzy Media

"Golf & Business" w Indonezji

Ponowny wyjazd do indonezji, grupy około 30 osobowej, był bardzo udany zarówno pod względem biznesowym jak i golfowym.

Pierwsze dni przedstawicieli polskiego biznesu w Indonezji upłynęły na wizycie na targach w Jakarcie, rozmowach biznesowych i dwóch rundach golfa.
Piękne, dopiero otwarte pole Royale Jakarta Golf Club przywitało golfistów piorunami i ulewą. Gra musiała być wielokrotnie przerywana.
Następnego dnia uczestnicy zmierzyli się na Cengkareng Golf Club, na którym odbyły sie Mistrzostwa Indonezji w Lutym 2008. Tym razem pogoda dopisała. Po zakończeniu rundy Polacy wyleciali do Medan, Północna Sumatra, na spotkania z grupą biznesmenów i Gubernatorem. Odwiedzili równiez plantację palm olejowych i zakłady produkcji oleju palmowego.
Wyjazd to nie tylko golf i biznes, uczestnicy mają również okazje zwiedzić indonezyjskie atrakcje, takie jak jednodniowa wizyta nad uroczym Lake Toba, jednym z największych jezior słodkowodnych na świecie z podróżą statkiem wokół jeziora.
Na golfistów czekała następnie runda golfa na Padang Golf Kemayoran położonym w samym centrum Jakarty.
Po zakończeniu gry odbyła się wizyta u Ministra Gospodarki.
Po trzech rundach golfa na pierwsze miejsce wysunął się Henry Katijly przed Krzysztofem Skibą i Romanem Fedorczukiem.

Nirvana na Bali jest zaliczana do najpiękniejszych pól na świecie i tylko dla pobytu na Bali warto było zrealizować ten wyjazd.

Teraz Indonesian EXPO, 7-10 maja w Warszawie, na które wszystkich zapraszamy, a ponowny wyjazd do Indonezji w Pażdzierniku 2008.

Zwycięzcą serii turniejów golfowych w Indonezji został Henry Kaitijly przed Romanem Fedorczukiem i Markiem Machtyngerem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

TOP