,

The Ambassador’s Club July event

Kolejna impreza „Ambassador’s Club” której gospodarzem był nowy Prezes klubu JE Ambasador Chorwacji Tomislav Vidosevic odbyła się w klubie golfowym „WaWa Golf Club” w samym centrum Warszawy przy ulicy Batorego 10.

Wspaniała atmosfera, znakomite jedzenie oraz napoje alkoholowe i bez alkoholowe towarzyszyły zaproszonym gościom. Golf był główną atrakcją wieczoru zarówno dla zaawansowanych golfistów którzy wzięli udział w zawodach jak i początkujących którzy uczestniczyli w akademii golfa pod bacznym okiem golf pro Łukasza Wendy.

Turniej „The OPEN Ambassador’s Cup 2023” odbędzie się 5 sierpnia, 2023 na polu golfowym Lisia Polana Golf Club. Zapraszamy zainteresowane Ambasady oraz polskie i międzynarodowe firmy do udziału w tej wyjątkowej imprezie, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno golfistów jak i Ambasad wykorzystujących imprezę jak narzędzie promocji swojego państwa oraz firm działających w Polsce.

W poprzednich latach czynnie uczestniczyły Ambasady oraz Ambasadorowie Malezji, Włoch, Maroka, Ukrainy, Chorwacji, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Turcji i wielu innych państw.

Relacje zdjęciowe z imprezy na naszym Facebooku.