Golf & Biznes.

Program polishgolf.pl jest programem łączącym golf z biznesem, został zapoczątkowany w 2007 roku i jest kontynuowany jako działania komunikacji marketingowej planowane na każdy kolejny sezon golfowy.

Polishgolf to stałe patronaty medialne, działania PR i media relations, portal golfowy, ale przede wszystkim to budowana przez kilkanaście lat baza golfistów, głównie amatorów oraz osób zainteresowanych golfem. Grupę docelową stanowią przedstawiciele biznesu, kadry kierowniczej, dyrektorzy generalni, prezesi, członkowie zarządu, jak również osoby znane i VIP-y, aktorzy, sportowcy, przedstawiciele mediów i politycy.

Champ Golf Tour

Program obejmuje cykl turniejów golfowych organizowanych w klubach golfowych na terenie całej Polski. Jest unikalną kampanią promocyjną, która pozwala na bezpośrednią wizualizację firmy i/lub marki w klubach golfowych na terenie całej Polski przez okres kilku miesięcy, dotarcie do bazy kilkunastu tysięcy golfistów oraz promocję na łamach mediów biznesowych, golfowych, high-life.

Golf Challenge – International Business League

Pakiet Golf Challenge – International Business League to seria imprez golfowych skierowana do wybranych grup przedstawicieli biznesu. Poszczególne eventy są organizowane od 1992 roku i cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno w środowisku golfistów, jak i mediów związanych z tą dyscypliną sportu.

Każda z imprez jest unikalna i dotyczy różnych grup przedstawicieli biznesu. Uczestnicy to przede wszystkim dyrektorzy generalni, prezesi, członkowie zarządu dużych międzynarodowych firm, a także VIPy, znani aktorzy i sportowcy, przedstawiciele mediów, przedstawiciele biznesu, politycy.