, , ,

Polonia Open by Żywiec

Jako wieloletni Partner medialny turnieju, zapraszamy na 24-tą edycję Turnieju golfowego Polonia Open by Żywiec, 16-stą w randze Polonijnych Mistrzostw Świata

i 9-tą pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOL).

Aby ten 24-ty Turniej był jak zwykle wyjątkowy i sprostał wymaganiom naszej golfowej braci postanowiliśmy zmienić jego miejsce. Nowym miejscem przyszłorocznego Turnieju będzie Innisbrook Golf Resort w Palm Harbor na Florydzie który od 1977 roku gości u siebie turniej PGA Tour – VALSPAR CHAMPIONSHIP. Uczestnicy naszego Turnieju będą mogli doświadczyć atmosfery tego wydarzenia grając rundę finałową Polonia Open 2024 na polu Copperhead na którym to parę dni po nas będą grali czołowi zawodnicy PGA Tour.

Zapisy do Turnieju będą prowadzone według kolejności zgłoszeń prosimy wiec o niezwłoczne zarejestrowanie się, aby zapewnić swoje uczestnictwo w Turnieju (ilość miejsc ograniczona). Jednocześnie prosimy o jak najszybszą rezerwację miejsc w hotelu na terenie resortu. Organizatorzy wynegocjowali specjalną cenę na czas pobytu w czasie turnieju. Pokój z 2 lóżkami Queen za noc kosztuje $259+tax+opłata resortowa. Jest też możliwość zarezerwowania pokoi z łóżkiem King (King Suite) oraz 2 sypialniowych (2Bdr Suite) zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorami. 

Rezerwacje można dokonać używając poniższego linku: 

Rezerwacja hotelu turniejowego

Więcej szczegółowych informacji o nadchodzącym Turnieju Polonia Open 2024 znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej (www.poloniaopen.com).

Prosze kliknij tutaj, aby zarejestrować się na turniej 2024 Polonia Open by Żywiec

Z pozdrowieniami,

Organizatorzy i Sponsorzy

Polonia Open by Żywiec