,

Najlepsi z Najlepszych: Laureaci 17. Edycji „PGA – Polish Golf Award”

Zakończyła się 17. edycja prestiżowego plebiscytu „PGA – Polish Golf Awards”, który jak co roku wyróżnił najlepszych i najbardziej zasłużonych w świecie golfa w Polsce. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, nie tylko ze względu na wysoką jakość zgłoszeń, ale także dzięki wyjątkowej pasji i zaangażowaniu wszystkich uczestników.

W kategorii „Golfista Roku” triumfował Alejandro Pedryc, którego wyjątkowe osiągnięcia na polu golfowym oraz niezłomna determinacja i pasja do gry wyróżniły go spośród innych. Adrian Meronk zdobył tytuł w kategorii „OPEN”, potwierdzając swoją dominację i niezwykłe umiejętności.

W kategorii „Najlepsze pole 9-dołkowe” zwyciężył Armada Golf Club, który pomimo swojej kompaktowej wielkości, oferuje wyjątkowe warunki do gry i jest uwielbiany przez golfistów na wszystkich poziomach zaawansowania. Rosa Golf Club zdobył aż dwa wyróżnienia: za „Najlepszy domek klubowy” oraz „Golfową Restaurację Roku”, potwierdzając swoją pozycję jako jedno z najważniejszych miejsc na golfowej mapie Polski.

Joanna Świderek została uhonorowana w kategorii „Innowatorzy Golfowi” za organizację 5 Stars Cup by Adrian Meronk, który stał się jednym z najbardziej prestiżowych i innowacyjnych wydarzeń golfowych w kraju. Klub Golfowy Lisia Polana został wyróżniony jako „Najlepsze Miejsce Treningowe”, oferując idealne warunki do rozwoju umiejętności golfowych.

Podczas zakończenia 17. edycji wręczono również wiele innych wyróżnień, które uhonorowały najlepszych trenerów, kapitanów drużyn, a także najpiękniejsze i najtrudniejsze pola golfowe. Każda z tych nagród jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy, zaangażowania i pasji wszystkich, którzy przyczyniają się do rozwoju golfa w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wyróżnieniami, które są dostępne na stronie: awards.polishgolf.pl/archiwum/pga-polish-golf-awards-2023/.

17. edycja „PGA – Polish Golf Awards” była nie tylko okazją do uhonorowania najlepszych, ale także do integracji społeczności golfowej i wymiany doświadczeń. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i nominowanym, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wkład w rozwój golfa w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, która z pewnością przyniesie kolejne niezapomniane chwile i nowe sukcesy w polskim golfie.