O programie.

Projekt PolishGolf obejmuje program promocji golfa w Polsce zarówno do Polaków jak i golfistów poza granicami w celu zachęcenia ich do odwiedzenia Polski jako miejsca w którym są piękne pola golfowe. Program funkcjonuje od 1991 roku w ramach działań SportujSię!, od 2007 roku jako samodzielny program i na tym etapie obejmuje serię programów golfowych oraz działania promocyjno – marketingowe planowane na każdy kolejny cały sezon golfowy.

PolishGolf to zarejestrowana nazwa, a program będzie się rozwijał w kierunkach sugerowanych przez naszych partnerów wspomagających finansowo wszystkie działania. Promocja na tym etapie jest skierowana do osób aktywnych, uprawiających golf rekreacyjnie.

Warunki promocji Firmy w oparciu o projekt PolishGolf zależne są od indywidualnych ustaleń oraz przeznaczonego na ten cel budżetu.

Projekt PolishGolf dzieli się na trzy odrębne pakiety:

Golf Business Challenge

Pakiet Golf Business Challenge to seria imprez golfowych skierowana do wybranych grup przedstawicieli biznesu.
Wszystkie eventy były organizowane od samego początku programu i cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno w środowisku golfistów jak i mediów związanych z tą dyscypliną sportu.
Każda z imprez jest unikalna i dotyczy różnych grup przedstawicieli biznesu.
Uczestnicy to przede wszystkim dyrektorzy generalni, prezesi, członkowie zarządu dużych międzynarodowych firm, a także VIPy, znani aktorzy i sportowcy, przedstawiciele mediów, przedstawiciele biznesu, politycy.

W imprezach rywalizują ze sobą dwie drużyny – jedna reprezentuje Polskę, druga wybrany region świata.
Harmonogram imprez Golf Business Challenge jest następujący:

  • Polska – Skandynawia
  • Polska – Europa
  • Polska – Reszta Świata
  • Polska – Japonia
  • Polska – Korea

polishgolf.pl Golf Tournaments

polishgolf.pl Golf Tournaments to seria imprez golfowych obejmująca następujące turnieje:

  • Warsaw International Golf Championship
  • President’s Cup
  • Turniej Marszałkowski
  • Golf Season End – turniej oraz impreza wieczorna

President’s Cup

Międzynarodowy Turniej Golfowy „President’s Cup” to jedna z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Polsce. Nominowany przez magazyn „Golf and Life”, otrzymał nagrodę w kategorii „Turniej Roku” przyznawaną przez Stowarzyszenie FWG&CC.

President’s Cup jest imprezą elitarną. Bierze w niej udział około pięćset uczestników – osobistości ze świata biznesu, sportu i polityki.

Poland Trophy

Poland Trophy to seria eventów golfowych dla członków klubów golfowych z całej Polski. Jest to zupełnie nowa idea promocji golfa w Polsce.

Wszystkie turnieje mają miejsce w klubach golfowych, gdzie członkowie i zaproszeni goście rywalizują w czterech kategoriach handicapowych z oddzielną klasyfikacją dla kobiet. Wszyscy uczestnicy otrzymują określoną ilość punktów, która zależy od zajętego miejsca w danym turnieju. Gromadząc punkty przez cały sezon mają szansę gry w turnieju finałowym, który odbywa się pod koniec roku.