, ,

XII Turniej Marszałkowski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika: Święto Golfa w Lisiej Polanie

9 czerwca 2024 roku na malowniczym polu golfowym Lisia Polana w Pomiechówku k. Warszawy odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych roku – XII edycja Turnieju Marszałkowskiego o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika organizowane przez PolishGolf.pl, ABK Grupa i Klub Golfowy Lisia Polana. To wyjątkowe święto golfa gromadzi zarówno doświadczonych zawodników, jak i amatorów tego szlachetnego sportu, oferując uczestnikom niezapomniane emocje i niezliczone sportowe wyzwania.

Turniej Marszałkowski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz sportowy regionu. Organizowany już po raz dwunasty, turniej zyskał renomę prestiżowej imprezy, która nie tylko promuje zdrową rywalizację, ale również integruje społeczność golfową Mazowsza. Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik, od lat wspiera tę inicjatywę, podkreślając jej znaczenie dla popularyzacji golfa oraz propagowania aktywnego trybu życia.

Lisia Polana – idealne miejsce dla golfowych zmagań

Pole golfowe Lisia Polana, położone w malowniczej scenerii niedaleko Warszawy, to doskonałe miejsce dla tego typu wydarzeń. Znane ze swojej urokliwej i wymagającej trasy, pole stanowi idealne tło dla sportowych zmagań na najwyższym poziomie. Starannie utrzymane greeny, strategicznie rozmieszczone bunkry oraz naturalne przeszkody tworzą warunki, które sprawiają, że każdy turniej rozgrywany na Lisiej Polanie jest prawdziwym wyzwaniem dla uczestników.

Dzień pełen sportowych emocji

9 czerwca golfiści z całego Mazowsza spotkają się, aby walczyć o prestiżowy Puchar Marszałka. Turniej rozpocznie się od rejestracji uczestników i ceremonii otwarcia, w tym powitania wszystkich zgromadzonych. Następnie zawodnicy przystąpią do rywalizacji na 18-dołkowym polu, gdzie każda rozgrywka będzie okazją do pokazania swoich umiejętności i sportowej strategii.

Po zakończeniu rundy turniejowej uczestnicy będą mogli zrelaksować się w klubowym domu, gdzie czekać na nich będzie poczęstunek i napoje. Najlepsi golfiści zostaną uhonorowani pucharami i nagrodami, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy do udziału

Turniej Marszałkowski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie pasjonatów golfa, poznania nowych ludzi i nawiązania cennych kontaktów. Zachęcamy wszystkich miłośników golfa do rejestracji i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy uczestnik znajdzie tu coś dla siebie – od sportowych wyzwań po możliwość cieszenia się pięknem otaczającej przyrody.

Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia na polu golfowym Lisia Polana. Do zobaczenia 9 czerwca 2024 roku!