, ,

Ambassador’s Club 2024: Golf, Integracja i Dyplomacja w Warszawie

Dnia 10 czerwca 2024 roku w klubie „WaWa Golf” przy ulicy Batorego w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie członków i sympatyków „Ambassador’s Club”. W przyjaznej i serdecznej atmosferze spotkali się ambasadorowie, golfiści, miłośnicy sportu oraz rekreacji.

Wydarzenie, jak zawsze, przyciągnęło wielu gości, w tym szanowanych ambasadorów: Nomvulę Josephine Mugomezulu z Republiki Południowej Afryki, Akio Miyajimę z Japonii, Luisa Cabaco z Portugalii, Bojana Pograjca ze Słowenii, Andreasa Stadlera z Austrii oraz Petrosa T. Nacouzisa z Cypru. Obecność tak znamienitych gości podkreśliła rangę i prestiż wydarzenia.

Spotkanie rozpoczęło się od serdecznych powitań i krótkich przemówień, w których podkreślono znaczenie sportu, a w szczególności golfa, jako formy integracji i budowania relacji międzynarodowych. Następnie uczestnicy mieli okazję skorzystać z lekcji golfa dla początkujących, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Dla bardziej zaawansowanych graczy przygotowano konkursy golfowe, które wzbudziły wiele emocji i zdrowej rywalizacji.

Na gości czekał również bogato zaopatrzony bufet oraz napoje, które były dostępne do późnych godzin wieczornych. Serwowano różnorodne przekąski i napoje, które umilały czas spędzony na świeżym powietrzu i sprzyjały rozmowom w luźnej atmosferze.

Wydarzenie zakończyło się późnym wieczorem, pozostawiając uczestnikom wiele miłych wspomnień oraz oczekiwanie na kolejne spotkanie. Następne wydarzenie zaplanowane jest na 13 lipca 2024 roku, kiedy to odbędzie się turniej golfowy „Ambassadors CUP” na polu golfowym Lisia Polana. To wydarzenie z pewnością będzie kolejną okazją do rywalizacji sportowej oraz kontynuowania tradycji budowania relacji i wspólnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach „Ambassador’s Club”!

Organizatorzy: Prezes „Ambassadors Club” Tomislav Vidosevic Ambassador Chorwacji, Łukasz Wenda – Prezes „WaWa Golf Club” oraz portal polishgolf.pl i Agencja ABK.