,

Polish Golf Hall of Fame

Pierwszy polski portal golfowy polishgolf.pl, pgaawards.pl tworzy Polish Golf Hall of Fame, który ma służyć propagowaniu i promocji golfa poprzez wciągające opowiadanie historii i wystawy przedstawiające artefakty, dzieła sztuki, audio, wideo i fotografię istotne dla historii polskiego golfa i jego członków. Misją Polish Golf Hall of Fame jest zachowanie i uhonorowanie historii gry w golfa oraz spuścizny tych, którzy sprawili, że rozwija się ona w Polsce.

Komisję selekcyjną będą stanowiły autorytety i jurorzy PGA – Polish Golf Awards, natomiast zgłoszenia może dokonać każdy, jeżeli uzasadnienie będzie zgodne z opisem kategorii.

Minęło 25 lecie polskiego golfa, to dobry czas na podsumowania oraz nowe pomysły na jego promocję. Pierwszy polski portal polishgolf.pl oraz jedyna w Polsce nagroda PGA – Polish Golf Awards wyróżniły i nagrodziły wiodące postacie które przyczyniły się do rozwoju tej ciekawej i popularnej na świecie dyscypliny sportu.

Powstaje coraz więcej pól golfowych, Mateusz Gradecki oraz Adrian Meronk z sukcesem grają na European Tour, zainteresowanie golfem rośnie, wiec wzorem światowych organizacji postanowiliśmy utworzyć Polish Golf Hall of Fame (Galerię Sław Polskiego Golfa) aby zapoczątkować znakomitą światową tradycję w Polsce.

Proponujemy kategorie, sposób nominowania i wyboru osób które jako pierwsze zostaną uhonorowane tym zaszczytnym wyróżnieniem. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie. Oczywiście, zasady nominowania i kategorie mogą się zmieniać i powiększyć lecz mamy nadzieję, że do końca 2020 roku zakończymy ten wstępny proces.
[/av_textblock]